Wyjątkowe szkolenia z konkretną dawką wiedzy

? Atrakcyjna forma - indywidualnie lub grupowo ? Przystępny przekaz wiedzy
Teraz także online
Praktyczna wiedza

Wiedza pozyskana dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Konkretne metody i techniki, które możesz wykorzystać w swoim biznesie

Atrakcyjna forma

Wiemy, że w szkoleniach niezwykle ważne jest to, aby przekazać wiedzę w przystępny sposób, dlatego nasi doświadczeni trenerzy dbają o to, aby uczestnicy kursów wynieśli z nich jak najwięcej.

Indywidualne lub grupowe szkolenia

Organizujemy zarówno szkolenia indywidualne jak i grupowe. Dzięki temu możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie formę i rozwinąć biznes.

Poznaj nas

Zapraszamy na zajęcia!

Michał Świderski

zakres szkoleń - Autoprezentacja/ Marketing tradycyjny i internetowy/ Szkolenia Mentorskie

Nazywam się Michał Świderski. Jestem managerem sprzedaży i marketingu, doradcą zarządów, mentorem oraz trenerem mentalnym. Posiadam ponad 22 letnie, praktyczne doświadczeniem w budowaniu strategii, realizowaniu celów oraz rozwoju ludzi, które zdobyłem zarówno w międzynarodowych korporacjach, liderów rynków lokalnych, ale także dzięki wprowadzeniu na rynek polski nowe firmy (start'y-up) / marki. Współpracowałem m.in. z takimi firmami jak: Pirelli, Agfa, Skanska, Marvipol.

Efektywność zaplanowanych i podjętych działań marketingowych jest bardzo często wynikiem poziomu kompetencji poszczególnych członków zespołu marketingowego. Szkolenia z marketingu proponowane przeze mnie skutecznie rozwijają i podnoszą kompetencje managerów i specjalistów marketingu. W trakcie szkoleń marketingowych dostarczam również aktualnej wiedzy ze wszystkich obszarów nowoczesnego marketingu.

Jacek Burzyński

zakres szkoleń - komunikacja interpersonalna / negocjacje biznesowe / rozwiązywanie konfliktów w grupie / zarządzanie zmianą w organizacji / profesjonalna obsługa klienta

Nazywam się Jacek Burzyński. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Zawodowo posiadam wieloletnie, ponad 20 letnie doświadczenie w w zakresie sprzedaży, rekrutacji oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Pomagam klientom w osiąganiu i przekraczaniu celów biznesowych. Przez lata z sukcesami na stanowiskach managerskich i dyrektorskich współpracowałem z firmami z branży prawniczej, finansowo/ubezpieczeniowej i FMCG.

Aleksandra Jóźwik

zakres zajęć - Joga i Mindfulness

Dziś każda dobrze prosperująca firma doskonale wie, że na poziom zaangażowania oraz efektywności pracowników ma wpływ indywidualny wskaźnik tolerancji na stres, komfort psychiczny, poczucie bezpieczeństwa oraz wewnętrznego spokoju.

Utrzymanie harmonii i integralności ze światem zewnętrznym pozwala nam uwalniać pełnię swoich możliwości i indywidualnych predyspozycji. Człowiek, który zadba o higienę swoich myśli oraz sprawność swojego ciała wykazuje znacznie większy poziom zadowolenia z życia i miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Taki pracownik charakteryzuje się zwiększoną motywacją, kreatywnością, swobodą w działaniu, innowacyjnością myślenia, większym skupieniem i zwielokrotnioną skutecznością.

Aleksandra Jóźwik – studentka psychologii, certyfikowana nauczycielka jogi i propagatorka zdrowego, holistycznego stylu życia. Zafascynowana otaczającym ją światem oraz ludzką naturą, od dawna kieruję się misją uwalniania pełni ludzkich możliwości. Głęboko wierzy w to, że każdy z nas stanowi niezbędny element maszyny zwanej życiem.

Benefit Finance Beata Szulc

Szkolenie sprzedażowe z dużą dawką praktycznej wiedzy, podaną w świetny, przystępny sposób. Polecam współpracę

Benefit Finance Beata Szulc

Beata Szulc
Adresowo.pl Portal Nieruchomości

Współpraca zaowocowała skutecznym usprawnieniem procesu sprzedażowego B2B oraz podniesieniem umiejętności sprzedażowych działu handlowego.

Adresowo.pl Portal Nieruchomości

Zarząd Adresowo.pl
Asepta Sp. z o.o. Firma produkcyjno – handlowa

Osobiście Prowadzę kilka firm. Pan Szymon ma bardzo trafne porady i konkretne podejście do biznesu! Polecam bardzo gorąco!

Asepta Sp. z o.o. Firma produkcyjno – handlowa

Radosław Wąsikiewicz

Still Flow  © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Do następnego spotkania klubu rozwoju biznesu pozostało:

[timer-countdown]